سیستم محاسبه هوشمند هزینه صدور بارنامه (بر مبنای 15 درصد + هزینه بیمه)

محاسبه هزینه حمل و نقل
میلیون تومان
( * 300) + ( * 15%)
نتیجه: تومان
خطا:

محاسبه هزینه صدور بارنامه و هزینه باربری و حمل بار بسته برخی پارامتر ها محاسبه می شود که در ادامه به هر یک از آن ها می پردازیم:

مبدا و مقصد

هزینه صدور بارنامه

یکی از مهم ترین پارامتر ها در تعیین هزینه حمل بار و محاسبه هزینه صدور بارنامه مبدا و مقصد است؛ چرا که تعرفه حمل بار با توجه به مسافت بین مبدا و مقصد تعیین می شود. بنابراین هر چه این فاصله بیشتر و مسیر نیز دشوار تر باشد استهلاک، مدت زمان رانندگی راننده و میزان سوخت مصرفی بیشتر شده، در نتیجه تعرفه حمل بار بیشتر خواهد بود.

از این رو برای اطلاع از تعرفه حمل بار از مشهد به سایر شهر های کشور می توانید به صفحه لینک شده مراجعه کنید و با وارد کرد نام شهر مقصد می توانید هزینه حمل بار از مشهد به مقصد مورد نظر را با ماشین های حمل بار مختلف مشاهده کنید. مبنای محاسبه سیستم هوشمند محاسبه هزینه صدور بارنامه و هزینه حمل بار نیز قیمت های تعیین شده در صفحه تعرفه حمل بار است که قیمت ها تماما بر اساس قیمت های مصوب می باشد.

ماشین حمل بار

ماشین های حمل بار مختلفی در باربری ها برای حمل بار وجود دارند مانند، نیسان، تریلی، خاور، کامیون و غیره اما نمی توان هر ماشین حمل باری را برای هر محموله ای مورد استفاده قرار داد. بنابراین انتخاب ماشین حمل بار مناسب در این مرحله بسیار مهم است.

در این زمینه کارشناسان باربری مشهد ترابر می توانند به شما در انتخاب درست ماشین حمل بار کمک کنند تا متحمل هزینه های اضافه نشوید و بارتان نیز آسیبی نبیند. بنابراین می توانید قبل از درخواست ارائه خدمات باربری از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به شما در خصوص انتخاب ماشین حمل بار مناسب مشاوره بدهند.

شرکت باربری مشهد

بعد از دریافت مشاوره در خصوص ماشین حمل بار مناسب، در سیستم محاسبه هوشند هزینه صدور بارنامه و حمل بار می توانید ماشین حمل بار را انتخاب کنید.

بیمه باربری

یکی دیگر از فاکتور های تاثیر گزار در هزینه حمل بار بیمه باربری است. بیمه باربری یکی از مهم ترین مواردی است که باربری ها باید برای محموله ها صادر کنند تا در صورت آسیب به محموله بیمه خسارت بار را پرداخت کند و شما نیز متحمل خسارت نشوید. بنابراین باربری ها برای صدور بیمه نامه از شما ارزش حدودی محموله را می پرسند تا بر اساس آن بار شما را بیمه کنند.

صدور بارنامه

بارنامه سندی مهم برای مالکیت صاحب بار است که توسط باربری باید صادر شود. در بارنامه اطلاعاتی از قبیل هزینه حمل بار، اطلاعات فرستنده (نام و نام خانوادگی، کد ملی، کد پستی معتبر و آدرس فرستنده)، اطلاعات راننده (نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس و شماره کارت هوشمند راننده)، مشخصات کامیون (نوع کامیون، شماره شهربانی، نوع بارگیر و شماره کارت هوشمند کامیون)، مشخصات بار (نوع بار، وزن بار و نوع بسته بندی) و غیره درج می شود.

حال خوب است بدانید صدور بارنامه مشمول هزینه است که کار سیستم هوشمند محاسبه هزینه صدور بارنامه نیز همین است. این سیستم با فرمول زیر کار می کند:

هزینه صدور بارنامه = (هزینه حمل بار * 15%) + (300 * ارزش بار)

به طور مثال اگر مبدا شما مشهد و مقصدتان تهران باشد و بخواهید باری با ارزش 1 میلیون تومان را با نیسان حمل کنید محاسبه هزینه صدور بارنامه برای شما با فرمول بالا به صورت زیر خواهد بود:

تومان 419,190 = (1 * 300) + (2,792,600 * 15%)

بنابراین 419,190 تومان هزینه صدور بارنامه + بیمه نامه شما خواهد بود.

پارامتر های اثر گذار بر هزینه های حمل بار

هزینه های حمل بار به طور معمول ثابت است اما ممکن است گاهی بنا به دلایلی هزینه های حمل بار افزایش داشته باشد. به طور مثال اگر شما از باربری خواستار خدمات بسته بندی و کارگر حمل بار را داشته باشید هزینه ای مازاد برای شما خواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا
خانه تعرفهتماسدرباره ما